1395/12/2 دوشنبه گزارش مراسم افتتاحیه فاز اول ساختمان جدید دانشگاه پیام نور سلطانیه

گزارش مراسم افتتاحیه فاز اول ساختمان جدید دانشگاه پیام نور سلطانیه مقارن با دهه مبارک فجر 1395

مراسم افتتاحیه فاز اول ساختمان جدید دانشگاه پیام نور سلطانیه در روز 16 بهمن 1395 ساعت 11 مقارن با ایام الله دهه فجر برگزار گردید.

این مراسم با حضور مسئولین استانی، مسئولین شهرستان، خیرین، اساتید و دانشجویان در ساختمان جدید برگزار گردید.

پس از افتتاح ساختمان با دستان آقای سید بیوک معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان و نمایندهی امام جمعه محترم شهرستان سلطانیه حاضرین از بخش های مختلف این ساختمان بازدید به عمل آوردند.

در ادامه، برنامه به تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم با تلاوت قاری محترم اقای سعید عباسی ها  متبرک گرید. خالقی فرماندار سلطانیه، طی سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، با اشاره به نقش و اهمیت دانشگاه در شهرستان سلطانیه اشاره نمود و از تلاشها و پیگیریهای مسئولین دانشگاه در راستای تحقق پروژه تشکر نمود. و ابراز امیدواری کرد که شاهد پرورش دکتر شهریاری ها در مراکز آموزشی استان زنجان باشیم.

در ادامه دکتر محمدی، رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان، از حضور آقای موسوی معاونت محترم استاندار در دانشگاه پیام نور سلطانیه تقدیر و تشکر کرد. و همچنین از همکاری تمامی ارگانها و ادارت شهرستان علی الخصوص فرمانداری، شهرداری، اداره راه، اداره برق شهرستان تقدیر و تشکر ویژه کرد.

ایشان در ادامه طی ارائه گزارشی از روند انجام پروژه  ساختمان دانشگاه ابراز داشت این دانشگاه به عنوان اولین و تنهاترین مرکز آموزش عالی شهرستان سلطانیه از سال 1386 و با حمایت خیرین محترم شروع به فعالیت نموده و طی این چند سال تعداد790 نفر فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی داشته است و اکنون شاهد افتتاح ساختمان دانشگاه با مساحت 1300 متر مربع هستیم. وی افزود این ساختمان همراه با گلخانه ی آموزشی و موتور خانه با هزینه ای بالغ بر 14 میلیارد ریال در زمین 3 هکتاری اهدایی خیرین احداث گردیده است.

دکتر محمدی در ادامه سخنان خود با توجه به مسافت 400 متری دانشگاه از شهر جهت تسهیل در ایاب و ذهاب دانشجویان پیشنهاد راه اندازی خط تاکسی در این مسیر نموده و از معاون استاندار و همچنین فرماندار محترم درخواست رسیدگی به این امر را داشتند. 

در ادامه سید بیوک موسوی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان طی سخنانی اظهار کرد: این انقلاب دستاوردهای بی‌شماری را در ابعاد مختلف داشته است که مرهون رهبری بی‌نظیر امام راحل و سپس هدایت مقام معظم رهبری است.

وی با تاکید بر لزوم پاسداشت ویژگی‌های شاخص انقلاب اسلامی ایران اضافه کرد: لازمه این کار حفظ وجهه مردمی انقلاب ایران است، چرا که انقلاب ایران در آستانه چهل سالگی و پختگی قرار گرفته است و این وجهه نظام باید در منظر عموم قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان انقلاب مردم ایران را متعلق به خود آن‌ها دانست و تصریح کرد: نقش‌آفرینی پررنگ مردم در بزرگداشت سالگرد انقلاب اسلامی از ضرورت‌های آن به شمار می‌رود.

ایشان در پایان جلسه از زحمات کلیه عواملی که در انجام این پروژه نقش داشتند تقدیر و تشکر کرد

مراسم با پذیرایی از حاضرین به اتمام رسید.

 
امتیاز دهی
 
 

 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما