1395/6/20 شنبه رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان زنجان معرفی شد رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان زنجان معرفی شد طی مراسمی دکتر علی محمدی به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان زنجان معرفی شد.

آئین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید دانشگاه پیام نور استان زنجان پیش‌ از ظهر امروز با حضور دکترکریم نجفی برزگر معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور، مسیح‌الله سلطانی مدیر کل امور اجتماعی استانداری زنجان، سید سعید صفوی معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار زنجان، مسؤولان دانشگاه پیام نور استان زنجان، کارکنان دانشگاه پیام نور ... برگزار شد.

در این مراسم سعید صادقی از سمت خود تودیع و علی محمدی به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان زنجان معرفی شد.

گفتنی است دکتر علی محمدی، عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور استان زنجان دارای دکترای زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه علامه طباطبایی است و پیش از این در سمت معاونت دانشگاه پیام نور مرکز زنجان، رئیس دانشگاه پیام نور مرکز زنجان، مدیر گروه علوم انسانی دانشگاه پیام نور زنجان، مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان زنجان فعالیت داشته است.

وی با استناد به سخنان امام خمینی (ره) درباره اینکه افق کشور از دانشگاه‌ها ترسیم و آینده کشور توسط دانشگاه‌ها تعیین می‌شود، تصریح کرد: مقام معظم رهبری به این امر تاکید دارند که آینده کشور به دست دانشگاه‌ها است و روسای کشور تا نمایندگان مجلس همه از دانشجویان هستند و به همین علت باید با انتخاب‌های درست، آینده مقتدری داشته باشیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه اندیشه اسلامی در دانشگاه و رواج آن در این مراکز فرهنگی و علمی بسیار مهم است، تصریح کرد: فعالیت‌های قرآنی یکی از برنامه‌های شاخص این دانشگاه است و دبیرخانه قرآنی در استان زنجان برنامه‌های قرآنی این دانشگاه را تأمین کرده است.

وی با اشاره به برنامه‌های بسیار فرهنگی و قرآنی که مایه افتخار برای دانشگاه است، گفت: خوشبختانه در این حوزه‌ها دانشگاه پیام نور درخشیده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور همچنین با اشاره به برگزاری جشنواره ملی نانوتکنولوژی و جشنواره ملی حرکت دانشگاه پیام نور گفت: برگزاری این جشنواره‌ها خلاقیت دانشجویان دانشگاه پیام نور را عملیاتی می‌کند.

نجفی برزگر با اشاره به کسب مقام برتر بسکتبال در آسیا توسط دانشگاه افزود: کسب مقام‌های برتر فرهنگی و ورزشی نشان از فعالیت‌های دانشگاه است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با اشاره به فعالیت 4 هزار هیأت علمی در دانشگاه پیام نور کشور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی، گفت: دانشجویان ولی‌نعمت دانشگاه هستند و همه تلاش مسؤولان این است که دانشجو به هدف و افق علمی بالا دست پیدا کند.

نجفی برزگر با اشاره به همکاری مطلوب مسؤولان دانشگاه با مسؤولان استان افزود: این هماهنگی در رشد زیرساخت‌های دانشگاه بسیار مهم است.

رئیس سابق دانشگاه پیام نور استان زنجان در این مراسم اظهار کرد: یک سال قبل، زمانی که سکان‌داری دانشگاه پیام نور استان زنجان را به عهده گرفتم، خوشبختانه با همکاری مسؤولان دانشگاه و همکاری توانستیم در خدمت دانشجویان باشیم.

سعید صادقی همچنین به ارائه گزارشی از عملکرد یک ساله خود در دانشگاه پیام نور استان زنجان ارائه کرد.

در بخش دیگری از این مراسم رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان زنجان با اشاره به اینکه تعداد دانشجویان این استان 11 هزار نفر در مقاطع تحصیلی مختلف است، اضافه کرد: ولی در کارشناسی ارشد نیز در زنجان و ابهر دانشجو وجود دارد و در مقطع دکترا نیز در یک رشته دانشجو داریم.

دکتر علی محمدی با اشاره به فعالیت 65 هیأت علمی تمام وقت گفت: دانشگاه پیام نور چالش‌های همچون سایر دانشگاه‌ها را نیز دارد که امیدواریم با تعامل بسیار سازنده و نزدیک با مجموعه استانداری، مجمع نمایندگان، نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جماعات این مشکلات حل شود.

وی کیفیت‌گرایی، ماموریت‌گرایی و کارآفرینی را سه ماموریت مهم این دانشگاه عنوان کرد و گفت: با بهره‌گیری از خرد جمعی و اعتدال محور فعالیت‌های دانشگاه طی میان مدت، کوتاه مدت و دراز مدت اجرایی خواهد شد.

رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان زنجان خرد جمعی و احیای اخلاق در روابط سازمانی، قانون‌گرایی و عمل به قانون، تولید رضایت بیشتر در سطح دانشجویان را از اهداف دانشگاه پیام نور اعلام کرد و گفت: وقتی ما در وضعیت رقابتی هستیم، پس مانایی ما نیز بسته به رضایت دانشجویان دارد.

وی دانشجویان را ضلع اصلی دانشگاه پیام نور اعلام کرد و افزود: چون دانشجویان پیام نور بومی هستند، پس هر خدمتی که ارائه می‌شود به خود استان است.

رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان زنجان پرداختن به متن و کمتر پرداختن به حواشی را از دیگر اهداف دانشگاه و توسعه تحصیلات تکمیلی به فراخور نیازهای دانشگاه را از دیگر اهداف دانشگاه پیام نور اعلام کرد و گفت: پیگیری و تعیین تکلیف فعالیت‌های عمرانی و ساماندهی وضعیت هیأت علمی و پرسنل دانشگاه نیز از دیگر فعالیت‌هایی است که انجام خواهد شد.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری زنجان نیز در این مراسم با تاکید بر توجه به برنامه‌های فرهنگی اظهار کرد: همانطور که رئیس سابق دانشگاه پیام نور استان زنجان نیز اعلام کرد با همکاری دستگاه‌ها بخش عمده‌ای از مشکلات حل شد.

مسیح‌الله سلطانی با بیان اینکه در استان زنجان 75 هزار دانشجو دارد، گفت: همین موضوع اهمیت کار و تلاش را در مجموعه‌های فرهنگی استان را بیشتر کرده است.

 
امتیاز دهی
 
 

 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما